Urodziny

Organizacja urodzin - Restauracja Satyna

Pierwsze, osiemnaste, a może czterdzieste? Niezależnie od tego, które urodziny zamierzasz hucznie świętować, możesz zorganizować je w Sali Bankietowej Restauracji Satyna w Łodzi. Nasze otoczenie pozwoli Wam czerpać maksimum radości z celebrowania tych ważnych, rodzinnych momentów. Wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta gastronomiczna to właśnie sekret udanej organizacji urodzin. Przekonaj się, dlaczego.

 

Są w naszym życiu jubileusze, obok których nie wypada przejść obojętnie.

W Polsce zwyczajowo świętujemy pierwsze urodziny dziecka, wprowadzającą w dorosłość osiemnastkę czy okrągłe jubileusze 30, 40, 50 lat. Co zrobić, aby ten dzień był wyjątkowy zarówno dla jubilata, jak i dla jego najbliższych? Organizacja przyjęcia w domu wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Nie każda młoda mama może samodzielnie przygotować potrawy na roczek i nie każdy nastolatek chce świętować osiemnastkę w kameralnym gronie, jakie pomieści domowy salon. Organizacja urodzin w restauracji to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Restauracji Satyna w Łodzi oferujemy zróżnicowane propozycje menu na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Podczas spotkania z naszym menadżerem możesz ustalić indywidualne modyfikacje w zakresie wybranych potraw, serwowanych alkoholi i ogólnych warunków obsługi. W ramach organizacji urodzin dajemy naszym Klientom możliwość wyboru tortu, który zamawiamy i uroczyście serwujemy podczas przyjęcia. Nasza Sala Bankietowa jest w pełni przystosowana do imprez tanecznych. Dlatego też przygotowanie miejsca dla zespołu muzycznego czy didżeja nie stanowi żadnego problemu. W końcu organizujemy też przyjęcia weselne i bale karnawałowe.

 

Decydując się na organizację przyjęcia jubileuszowego w Restauracji Satyna, nie musicie martwić się żadnymi detalami. My zajmiemy się wszystkim, od przygotowania sali, poprzez przyrządzenie wyjątkowych potraw, aż po kompleksową obsługę kelnerską. Jubilat i jego najbliżsi mogą skupić się na świętowaniu i dobrej zabawie, choćby do samego rana. Zapraszamy do kontaktu z naszą Restauracją w celu uzyskania szerszych informacji na temat przyjęć jubileuszowych.

Skontaktuj się